درباره ما

رنگ… نخستین ویژگی هر محصول که به آن توجه می کنیم .ارزش رنگ را صنعتگر با تجربه میدانند و بس.   کلیه ی مراحل طراحی ، ساخت  و حتی انبارش را رنگ جلوه می بخشد. بی راه نیست اگر رنگ محصول را ، معادل با بسته بندی نهایی یک فرآیند صنعتی بدانیم.

آذرآسا یکی از با سابقه ترین و معتبر ترین  تولید کنندهای شوینده های صنعتی و پوشش های پیش رنگ در ایران است . آذرآسا در سال 1375 تاسیس شد و  در آغاز محصولات این شرکت شامل چربی گیر ها و مواد آماده سازی سطوح فلزی برای رنگ بود، از جمله انواع فسفاته های گرم و سرد. با گذشت زمان ، به تدریج و به هدف پاسخگویی به نیاز صنایع همکار گوناگون ، گستره ی محصولات ما افزایش پیدا کرد.

امروزه آذرآسا با داشتن ظرفیت ها ی بالای تحقیق و توسعه ، تولید و مهندسی فروش  ، پیشرو در تولید طیف وسیعی از چربیگیر های صنعتی ، فسفاته ها ،مواد جایگزین فسفاته ، پاک کننده های صنعتی و حتی مواد اولیه است.

محصولات ما علاوه بر مواد آماده سازی سطوح فلزی، شوینده های صنعتی از قبیل رسوب زدا ها ، زنگبر ها ، شوینده های چند منظوره ،ژل شست و شوی دست  ،شوینده ی کف و سقف، مواد مورد نیاز در فلز کاری از قبیل خنک کننده ها ، ضد یخ و شوینده های خودرو و کارواش و ضد کف ها را در بر میگیرد.

مفتخر هستیم در طی این سال ها همکار و همراه بسیاری از صنایع بوده و مورد اعتماد صنایع خودروسازی ،لوازم خانگی ،صنایع فلز کاری و حتی راه آهن قرار گرفته  ایم.

آذرآسا با داشتن ظرفيت هاي بالاي مهندسي فروش و تحقيق و توسعه پيشرو در اين فيلد محسوب مي گردد.این شرکت گواهی نامه ایزو 9001 به مدت 9 سال از شرکت Afnor فرانسه دارا می باشد. با داشتن آزمایشگاه کنترل کیفیت ،گواهینامه ی ایزو همچنین ،آزمایشگاه و واحد تحقیق و توسعه ،همواره در تلاش بوده ایم علاوه بر حفظ کیفیت ،فناوری های جدید و بومی مورد نیاز سرزمین عزیزمان را عرضه کنیم. محصولات ما بنا به درخواست و نیاز همکاران فرموله می شود و پس از کنترل کیفیت  با اماده ی ارائه خدمان پس از فروش عرضه میشود.