۳۱ شهريور ۱۳۹۷ | English
342064chemistry-beakers.jpg 512633home_banner_4.jpg chemechsite.jpg

درباره ما

info-icon.jpg
شرکت شیمیایی آذرآسا تولیدکننده مواد پیش رنگ (آماده سازی سطوح ) میباشد که در سال 1375 تاسیس گردیده است.دفتر مرکزی در خیابان  گاندی جنوبی و کارخانه آن در شهرک صنعتی لیای قزوین واقع می باشد
این شرکت خصوصی با داشتن ظرفیتهای بالای فنی و مهندسی سابقه خوب همکاری با صنایع مختلف را دارد.  همچنین این شرکت  گواهی نامه ایزو 9001   به مدت 9 سال از شرکت Afnor  فرانسه دارا می باشد.
شرکت آذرآسا دارای واحدهای مختلف بوده  که از جمله آن می توان به واحدهای طراحی وتوسعه ، واحد کنترل کیفیت ، واحد تولید ، واحد مهندسی فروش ، واحد خدمات پس از فروش ، واحد آموزش ، واحد انبار و... اشاره کرد.
در واحد  طراحی و توسعه مهندسین متخصص با توجه یه نیاز جدید مشتریان با  بکارگیری توان علمی خود محصولات جدیدی را طراحی می نمایند.
واحد مهندسی فروش و خدمات با استفاده از دانش فنی و تجربه لازم  خدمات گوناگونی را به  مشتریان ارائه می دهد .که از جمله آن می توان به بازدید از خطوط  ، انطباق سازی محصولات با خطوط تولید ، راه ندازی و....اشاره نمود.
شرکت آذرآسا دارای بخش بازرگانی مواد شیمیایی نیز می باشد تحت عنوان آلوارس صنعت فعالیت بوده که مواد اولیه را از کشورهای مختلف وارد می کند.
هدف کلی این شرکت مشتری مداری و توجه به نیازها و خواسته های مشتریان می باشد.